Zaczynamy :)
Zaczynamy :)

No to tak...Rowery to moja pasja... :/

Wszyscy tak zaczynają, ale coś w tym jest. Zaczyna się niewinnie, od "zwykłego" roweru, może nawet marketówki. Potem zaczynasz się wkręcać, coraz większe zasięgi, upgrade'y, nowe znajomości miejsca, kolejne rowery. Co raz lepsze, szybsze no i niestety droższe...

Przepadłeś :D

Zaczynasz się ścigać w maratonach, najpierw wokół komina, potem coraz dalej, wyżej , w "prawdziwych" górach. Następny etap to inne rodzaje kolarstwa. Szosa, Trail, Enduro, Grawitacja, niektórzy -  Ci bardziej pozbawieni instynktu samozachowawczego, Downhill/ Freeride. Mniej hardkorowo może być Dirt albo Slope Style. Ewentualnie 4X. Trochę tego jest. A do wszystkiego potrzebny jest ROWER.

 

 

Rowerów jest mnóstwo. Począwszy od tych najtańszych, po takie , które kosztują tyle co średniej klasy samochód. Można się wtopić próbując wybrać...

I w tym miejscu może przydać się ktoś taki jak my. Ktoś z pasją. Ktoś, kto czytał, dotykał, rozmawiał, dyskutował, jeździł, kupował, żałował, przeklinał, testował i znów kupował. Ktoś kto ma trochę doświadczenia i pomoże wam nie przepłacić, dopasować rower do siebie, wybrać ten naj, ten Wasz.

Dlaczego IBIS?

Ponieważ to firma stworzona przez ludzi z pasją. Ludzi, którzy jeżdżą na rowerach przez siebie zaprojektowanych. To projekty nie ulegające chwilowym trendom, sprawdzone rozwiązania i technologie na lata. Ponieważ to rowery,które można dopasować do własnych preferencji jak żadne inne na świecie. W żadnym momencie nie pomyślisz , że zapłaciłeś za coś, czego nie potrzebujesz albo za coś co będziesz chciał od razu zmienić. 

To rowery, które można "uszyć na miarę".

Teraz również w Warszawie :)

No to zaczynamy!

 

Pozdrower.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklepy internetowe AZ.pl